51980. Rokoko spejl, 19. årh.

Af forgyldt træ og gesso , rigt udskåret med rocaille, roser og fakkel i toppen, H. 120, B. 90 cm.
(senere spejlglas, nogle afslag)

Varenr 51980

21 Februar 2018 20:36

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 2.400 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

210522.400 DKK2018-02-21 20:34
28832.200 DKK2018-02-21 20:34
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms