51980. Rokoko spejl, 19. årh.

Af forgyldt træ og gesso , rigt udskåret med rocaille, roser og fakkel i toppen, H. 120, B. 90 cm.
(senere spejlglas, nogle afslag)

Varenr 51980

21 Februar 2018 20:36

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 2.400 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

210522.400 DKK2018-02-21 20:34
28832.200 DKK2018-02-21 20:34
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms