50889. Alexander Fraser (1827/28 -1899): "A meadow with distant hills"

Landskab, olie på lærred, sign. A Fraser, 36 x 53 cm. (Reparation, krakelering)

Varenr 50889

21 Februar 2018 20:44

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms