51700. August Tørsleff (1884-1968): Motiv fra Gammel Mosevej

Olie på lærred, 43 x 69 cm. Sign. Tørsleff

Varenr 51700

21 Februar 2018 20:44

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms