51701. Fritz Syberg (1862-1939): Vinterlandskab med stynede popler

Akvarel, 47 x 63 cm. Sign. monogram 1917

Varenr 51701

21 Februar 2018 20:46

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 4.400 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

258414.400 DKK2018-02-21 20:41
227064.200 DKK2018-02-21 20:44
182042.000 DKK2018-02-16 11:22
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms