51701. Fritz Syberg (1862-1939): Vinterlandskab med stynede popler

Akvarel, 47 x 63 cm. Sign. monogram 1917

Varenr 51701

21 Februar 2018 20:46

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 4.400 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

258414.400 DKK2018-02-21 20:41
227064.200 DKK2018-02-21 20:44
182042.000 DKK2018-02-16 11:22
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms