52103. C. Bang: "Bakket landskab med græssende får"

Olie på lærred. 32,5 x 47 cm. Sign. C. Bang

Varenr 52103

21 Februar 2018 20:45

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms