52102. Michael Therkildsen (1850-1925): Kvier på græs

Olie på lærred. 41 x 57 cm. Sign. monogram. M. Th. 16.

Varenr 52102

21 Februar 2018 20:46

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 1.000 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

TDOMAIN1.000 DKK2018-02-21 15:55
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms