52367. Axel P. Jensen (1885-1972): Udsigt fra Lien

Olie på lærred, 80 x 115 cm. Sign. Axel P. J.

Varenr 52367

21 Februar 2018 20:47

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.200 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

188361.200 DKK2018-02-21 20:30
3401.100 DKK2018-02-21 14:11
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms