51455. Axel Schovelin (1827-1893): Udsigt mod Øresund fra Eremitagesletten

Sign. Axel Schovelin. Olie på lærred. 22 x 35 cm

Gulnet.

Varenr 51455

21 Februar 2018 20:47

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms