51979. Johan Neumann: Skibe i Københavns Havn

Olie på lærred, 43 x 69 cm. Sign. Johan Neumann
(restaureret)

Varenr 51979

21 Februar 2018 20:52

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

211801.600 DKK2018-02-21 18:10
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms