52368. Axel P. Jensen (1885-1972): Landskab - Blokhus

Olie på lærred, 80 x 90 cm. Sign. Axel P.J.

Varenr 52368

21 Februar 2018 20:52

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 800 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

20829800 DKK2018-02-21 19:07
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms