52580. A. Dragsted: Fem dækketallerkener med perlekant

Glat fane, perlekant. Sterling sølv. Dia. 28 cm.
Vægt ca. 2421 g

Brugsspor/småridser

Varenr 52580

21 Februar 2018 21:23

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 4.800 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 7000 DKK

185304.800 DKK2018-02-20 16:46
1994.600 DKK2018-02-21 17:35
 4.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms