52515. Poul Kjærholm (1929-1980): Et sæt indskudsborde

PK-71 indskudsborde med stel af børstet stål, plader af sort akryl. Største bord 28,5 x 28,5 x 28,5 cm.
Et stel stemplet "Denmark"

Brugsspor. Pladen på det mindste bord med limet hjørne.

Varenr 52515

21 Februar 2018 19:49

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 4.400 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

42344.400 DKK2018-02-21 19:44
122194.200 DKK2018-02-21 19:30
184043.800 DKK2018-02-21 19:18
172563.200 DKK2018-02-20 21:38
184763.000 DKK2018-02-20 21:37
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms