52419. Corneille (1922-2010): Komposition med kvinde og fugle

Litografi, rammemål 73 x 103 cm. Sign. Corneille 85. Dedikation til Lis Zwick og Jørgen Nash

Varenr 52419

21 Februar 2018 19:57

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 2.400 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

26752.400 DKK2018-02-21 19:32
211132.200 DKK2018-02-21 19:30
41652.000 DKK2018-02-21 19:24
210051.600 DKK2018-02-20 20:49
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms