49170. Mehmed Melih Devrim Nejad (1923-1995): Komposition

Akvarel. Sign. Nejad 1956 Paris. 38 x 46 cm. Uindrammet.

Varenr 49170

21 Februar 2018 19:59

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 2.600 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

258292.600 DKK2018-02-21 19:54
3402.400 DKK2018-02-21 14:04
249962.200 DKK2018-02-19 22:23
174972.000 DKK2018-02-15 09:27
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms