51849. Kay Christensen (1899-1981): "Franziskas Skæbner"

Litografi, rammemål 51 x 71 cm. Sign. Kay C 20/450

Varenr 51849

21 Februar 2018 20:00

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms