52369. Poul Nielsen: Pige ved vindue

Olie på lærred, 70 x 80 cm. Sign. monogram PN 70

Varenr 52369

21 Februar 2018 20:02

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 2.400 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

13672.400 DKK2018-02-21 19:58
126492.200 DKK2018-02-21 11:27
3402.000 DKK2018-02-21 14:04
17361.700 DKK2018-02-21 13:29
218231.500 DKK2018-02-18 22:58
233731.400 DKK2018-02-14 20:00
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms