51710. Salvador Dali (1904-1989): Figurkomposition

Litografi i farver. Sign. og nummeret Dali 95/100, samt signeret med rødt i trykket. Lysmål 29,5 x 22 cm

Varenr 51710

21 Februar 2018 20:03

Vurdering 2500-3500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms