51763. Poul Janus Ipsen (1935 -): "Lokkeand og patroner"

Litografi. Sign. Poul Janus Ipsen 1977. 30/50. "16. august II"

Varenr 51763

21 Februar 2018 20:05

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms