52371. Knud Laursen: Vestjylland med figur (ud af mit atelier vindue)

Olie på lærred, 65 x 75 cm. Sign. Knud Laursen

Varenr 52371

21 Februar 2018 20:06

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 400 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22999400 DKK2018-02-21 18:57
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms