52427. Folmer Bendtsen: Kærestepar

Litografi, rammemål 72 x 61 cm. Sign. Folmer Bendtsen Prøvetryk

Varenr 52427

21 Februar 2018 20:07

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK 425 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

4953425 DKK2018-02-21 20:02
19113400 DKK2018-02-14 19:43
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms