52440. Mauri Sinivuori (1935-1993): "Den flyvende sjæl"

Olie på lærred. Sign. Mauri Sinivuori 76. 73 x 65 cm

Varenr 52440

21 Februar 2018 20:13

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 700 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

22999700 DKK2018-02-21 20:11
GLO650 DKK2018-02-21 20:10
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms