52264. Flisebord, rokokoform, 19. årh.

Hvidmalet med forgyldte skæringer. Femten (15) blåmalede fliser. 82 x 56 cm. Højde 75 cm. Flere fliser beskadiget, og en temmelig sprød fuge.

Varenr 52264

21 Februar 2018 20:09

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 2.600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

211802.600 DKK2018-02-21 18:06
252652.600 DKK2018-02-21 18:41
126492.200 DKK2018-02-21 17:04
190451.600 DKK2018-02-19 20:31
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms