51998. Mahogni kommode

Lige front med fire skuffer, pladen med svungen forkant. 19. årh.s slutning
B. 92, D. 47, H. 84 cm

Brugsspor, ridser og mærker i pladen.

Varenr 51998

21 Februar 2018 20:15

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms