51733. Sofabord, Hepplewhite stil, i mahogni

Oval plade, søjleben med firpasfod og sko af messing i form af dyrepoter, på hjul. 20. årh.
120 x 84, H. 56 cm

Pladen med brugsspor, skrammer

Varenr 51733

28 Februar 2018 20:33

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms