46319. Vilhelm Kyhn (1819-1903): Vidstrakt landskab med lyngklædte bakker, sø og huse

Olie på lærred, 34,5 x 44 cm. På blændramme sign. V. Kyhn 1871 (krakeleringer i himlen)

Varenr 46319

28 Februar 2018 20:41

Vurdering 10000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms