50660. Carl V. Meyer (1870-1938): "Udsigt fra Dansebakken"

Olie på lærred, sign. Carl V. Meyer 1926. etiket på bagsiden med titel fra Efterårsudstillingen 1934. 74 x 88 cm

Varenr 50660

28 Februar 2018 20:42

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms