50661. Peter Olsen-Vendtegodt (1863-1937): Parti fra Bøllemosen

Olie på lærred. Sign. Peter Olsen-Ventegodt Bøllemosen juli-sept 1903 1904.
52 x 110 cm

Varenr 50661

28 Februar 2018 20:42

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 650 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

25852650 DKK2018-02-23 11:22
22370600 DKK2018-02-21 14:40
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms