51413. Holger Lübbers (1850-1931): Kystparti med fiskere ved en jolle

Olie på maleplade. Sign. H. Lübbers 18 x 26 cm

Varenr 51413

28 Februar 2018 20:43

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms