52107. Michael Therkildsen (1850-1925): Kvie

Olie på lærred. 15/5 x 15,5 cm. Sign. M.T

Varenr 52107

28 Februar 2018 20:44

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 500 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20906500 DKK2018-02-28 16:00
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms