52107. Michael Therkildsen (1850-1925): Kvie

Olie på lærred. 15/5 x 15,5 cm. Sign. M.T

Varenr 52107

28 Februar 2018 20:44

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 500 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20906500 DKK2018-02-28 16:00
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms