51458. Peter Hansen (1868-1928): Sommerlandskab med høstakke

Olie på lærred, sign. PH. 32 x 45 cm. Etiket fra Bachs Kunsthandel

Varenr 51458

28 Februar 2018 20:44

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms