52154. Kristian Knudtzon (1888-1972): Motiv fra Bordighera, Italien

Olie på lærred, 26 x 36 cm. Sign. K.K. 61 Bordighera, Italien.
(Kristian Knudtzon;Kammerherre, Generalmajor og Chef for Den Danske Brigade i Sverige i årene
1943 – 45, K 1., DM., HTH.)

Varenr 52154

28 Februar 2018 20:45

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms