51573. Ludwig Jacobsen, Olie på lærred

Lystfiskere ved bådebro. Brønshøj Mose 1918.
22 x 29 cm. Sign. Ludwig Jacobsen

Varenr 51573

28 Februar 2018 20:46

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms