52230. H Westberg?: Frederiksberg Slot - Vinter

Litografi af Frederiksberg slot på toppen af Valby bakke hvor Hærens Officersskole holder til. Rammemål 53,5 x 62 cm. Sign. H. Westberg? 1909 Nr. 23/25

Varenr 52230

28 Februar 2018 20:48

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 300 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 600 DKK

25852300 DKK2018-02-28 16:52
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms