51506. Ubekendt kunstner: Fiskere haler garn ind tæt på stranden. På kysten møller og folk ved bål

Olie på plade, 27 x 35 cm. Sign.

Varenr 51506

28 Februar 2018 20:49

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms