51507. E. Dahl: Norsk fjordparti

Olie på lærred. 26 x 38 cm. Sign. E. Dahl

Varenr 51507

28 Februar 2018 20:50

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 400 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 800 DKK

17602400 DKK2018-02-28 20:48
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms