51428. Chr. Møllgaard: Marine

Skibe på uroligt hav. Olie på lærred, sign. Chr. Möllgaard. 133 x 183 cm

Varenr 51428

28 Februar 2018 20:50

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 2.000 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

257852.000 DKK2018-02-28 20:37
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms