52618. Wilkens & Söhne: Dessertbestik af sølv i æske

Tysk. Forgyldte laffer, gennembrudte skafter med rocailler og kæmninger, stemplet Wilkens 800S. I original æske.

Samlet vægt ca. 549 g

Varenr 52618

28 Februar 2018 21:05

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

X3ETNC1.000 DKK2018-02-26 17:34
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms