52706. Kaffeservice, sølv (3)

Oval form med ligeknækket korpus, sukkerskål og flødekande indvendigt forgyldt. Københavnerstemplet 1937.
Samlet vægt ca. 1209 g

Varenr 52706

28 Februar 2018 21:06

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 2.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

1992.000 DKK2018-02-26 09:52
225971.900 DKK2018-02-24 11:23
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms