51441. Kinesisk figur, vismand

Stående vismand med stav. Skåret af træ, klædedragten med indlagt mønster af metaltråde. 20. årh.s 1. halvdel. Højde 61 cm

Afslag på bælte i højre side.

Varenr 51441

28 Februar 2018 21:23

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

203531.000 DKK2018-02-28 17:12
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms