51441. Kinesisk figur, vismand

Stående vismand med stav. Skåret af træ, klædedragten med indlagt mønster af metaltråde. 20. årh.s 1. halvdel. Højde 61 cm

Afslag på bælte i højre side.

Varenr 51441

28 Februar 2018 21:23

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 1.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

203531.000 DKK2018-02-28 17:12
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms