51228. Ilona Ösz (1942- , Budapest): Kvinde med maske

Olie på lærred, 27 x 24 cm, sign. Ilona Ösz 84

Varenr 51228

28 Februar 2018 19:56

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms