52192. Knud Mühlhausen: Komposition

Litografi, lysmål 50 x 38,5 cm. Sign. Mühlhausen 67 42/80

Varenr 52192

28 Februar 2018 19:58

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 400 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25716400 DKK2018-02-21 14:14
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms