51172. Vita Thymann de Holt: "La mar Caribbean"

Olie på lærred monteret på plade, 136 x 102 cm, signeret VT

Varenr 51172

28 Februar 2018 19:58

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms