51555. Henri Guibal født 1947: Havfrue

Litografi på papir; 20/49, signeret. 56 x 37 cm.

Varenr 51555

28 Februar 2018 19:59

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 600 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25861600 DKK2018-02-28 16:27
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms