51555. Henri Guibal født 1947: Havfrue

Litografi på papir; 20/49, signeret. 56 x 37 cm.

Varenr 51555

28 Februar 2018 19:59

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 600 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25861600 DKK2018-02-28 16:27
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms