52258. Troels Trier: Landskab med åløb, i baggrunden lyngklædte bakker

Olie på lærred, 120 x 102 cm. Sign. Troels Trier

Varenr 52258

28 Februar 2018 20:02

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms