52682. Konsolur på sokkel af broget marmor

Fødder og topfigur, denne i form af Amor med bue, af patineret metal. 19. årh.s slutning. Højde 52 cm.
Basen 22,5 x 18,5 cm

Optræksnøgle mangler, afslag på marmor på bagkant

Varenr 52682

28 Februar 2018 20:09

Vurdering 1500-1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms