52438. Sæt på seks spisestuestole af elmetræ

Udskåret lyreformet rygsprosse med, hvidt og rosastribet silkebetræk. 19. årh.

Varenr 52438

28 Februar 2018 20:15

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.100 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

56431.100 DKK2018-02-28 18:34
191711.000 DKK2018-02-28 14:27
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms