52438. Sæt på seks spisestuestole af elmetræ

Udskåret lyreformet rygsprosse med, hvidt og rosastribet silkebetræk. 19. årh.

Varenr 52438

28 Februar 2018 20:15

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.100 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

56431.100 DKK2018-02-28 18:34
191711.000 DKK2018-02-28 14:27
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms