52693. Empire klapbord af mahogni

Lige tilspidsede ben, to klapper, skuffe i sarg. 19. årh.
L: 91, B. 53/99, H. 76 cm

Nøgle mangler, afslag på overkant af den ene klap

Varenr 52693

28 Februar 2018 20:16

Vurdering 1500-1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms