52319. Ejnar Hansen (1884-1965): "Vintersol Chicago"

Olie på lærred, sign. EN 14, 52 x 61 cm

Varenr 52319

7 Marts 2018 20:44

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 600 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

25899600 DKK2018-03-07 09:18
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms