52319. Ejnar Hansen (1884-1965): "Vintersol Chicago"

Olie på lærred, sign. EN 14, 52 x 61 cm

Varenr 52319

7 Marts 2018 20:44

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

25899600 DKK2018-03-07 09:18
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms