52429. Ubekendt kunstner: Buket i vase samt frugter

Olie på lærred, rammemål 53 x 62 cm. Usign.

Varenr 52429

7 Marts 2018 20:45

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms