51455. Axel Schovelin (1827-1893): Udsigt mod Øresund fra Eremitagesletten

Sign. Axel Schovelin. Olie på lærred. 22 x 35 cm

Gulnet.

Varenr 51455

7 Marts 2018 20:46

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.100 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

X3ETNC1.100 DKK2018-03-01 06:52
BB23231.000 DKK2018-02-28 20:59
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms